Başkan adaylarının tanıtım faaliyetleri ve reklam çalışmaları yoğun bir şekilde sürdü

Şahsiyet Akademisi öğrenci konseyi başkanı olmak isteyen adaylar kendilerine tanınan süre içerisinde sınıflarda yaptıkları tanıtım faaliyetleri ile reklam çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdü, arkadaşlarına projelerini anlattı. Genel ve yerel seçimleri aratmayan öğrenci konseyi başkanlığı seçiminde pusulalar basıldı. Aday 4 öğrencinin fotoğrafı ve ismi basılı olan ortak pusulalara seçmen öğrenciler kimi başkan görmek istiyorsa o ismin altına mühür vurarak demokratik tercihini kullanmış oldu.


Seçim sonucunda 32 oy alan “Rıdvan Ay” başkan seçildi


Şahsiyet Akademisi öğrencilerinin oy kullanma işlemlerinin ardından yapılan sayımda; Rıdvan Ay 32, Hamza Şimşek 15, Mehmet Nurullah Sağlam 15 ve Furkan Arif Dömbek 8 oy aldı. Buna göre Rıdvan Ay Şahsiyet Akademisi öğrenci konseyi başkanlığına seçilmiş oldu. 

Başkan’ın sosyal sorumluluk projelerinde aktif görevler yürüteceği ifade edildi


Şahsiyet Akademisi yönetimi öğrenci konseyi başkanlığı için yapılan seçimin amacının öğrenciler arasında hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, seçme-seçilme kültürü, katılımcı olma, iletişim kurabilme becerilerinin kazandırılması olduğunu belirtti. Ayrıca öğrenci konseyi başkanının sosyal sorumluluk projelerinde de aktif görevler yürüteceği ifade edildi.


Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,