ALİ AFŞEÖREN

Pierre Mendès France Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Yurtdışında Uluslararası Lojistik firmasında görev yaptı ve çeşitli STK’ların gençlik kolları ve yönetim kurullarında bulundu.

Hüdayi Sosyal Girişimcilik Akademisi formasyonundan sonra Konya’da Esader Valide Sultan Külliyesinde Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttü.
Özel sektörde Dış Ticaret Müdürlüğü tecrübeleri oldu.

Şu an Şahsiyet Akademisi Müdürü olarak hizmet etmeye devam ediyor.
Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

ABDULLAH SAK

Lisede Sosyal Doku Vakfı ve Mustafa İpekçi Kuran Kursundan mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi tarih bölümünde Osmanlıda medreseler ve öğretmen okulları tezi ile lisans eğitimini tamamladı. Aynı yıllarda Şahsiyet Akademisinin kurulum sürecinde yer alarak Ar-Ge ve eğitim birimi yöneticiliği yaptı.

Yüksek lisansını müfredat tasarımı ve psikodilbilim alanında; yabancı dillerin pratik öğretimi, Prolingus metodu teziyle Boston Üniversitesinde tamamladı.

Şu an Şahsiyet Akademisi Eğitim Birimi Sorumlusu olarak hizmet etmeye devam etmektedir.

 

TALHA ERDOĞAN

Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesin’de lise öğrenimi tamamladı.Afyon Kocatepe Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı, Afyon Kocatepe Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı, Afyonkarahisar Genç STK Platformu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Bir çok STK’unda aktif olarak görev aldı.

Ankara Özel Hayat Kolejin’de Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yaptı.
Elektronik ve bilgisayar ekipmanları üzerine şirket kurdu.

Şu an Şahsiyet Akademisi Gençlik Teams yönetici olarak hizmet etmektedir.
Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

MEHMET KISACIK

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Malezya ve Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki muhtelif üniversitelerdeki İngilizce ve Çince dilleri üzerine düzenlenen yaz okullarına katıldı. Halen Medeniyet Üniversitesinde yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitim hayatı boyunca Aziz Mahmud Hüdayi vakfı ağırlıklı olmak üzere liselilere yönelik gençlik hizmetlerinde gönüllü olarak görev aldı. Özel sektörde Sosyal Medya Danışmanlığı, İnfluencer ve Dijital Marketing üzerine çalışmalar yürüttü.

Şu an Şahsiyet Akademisi Acıbadem Yerleşkesi Yöneticisi olarak hizmet faaliyetlerine devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

REMZİ KAYA

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezun oldu.
İTO Marmara AİHL’de yurt yöneticiliği, okul müdürü özel kalemi ve okul aile birliğinde görev yaptı.

Lise yıllarında çeşitli STK’larda görevler aldı ve okuluyla beraber devam ettiği Şahsiyet Akademisi’nden mezun oldu.

Şu an Şahsiyet Akademisi Fatih Yerleşkesi Yöneticisi olarak hizmet etmeye devam ediyor. Evli.

 

 

MUHAMMET TARIK ÇAKIR

Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. İstanbul Üniversitesinde Grafik Tasarım bölümünde okumakta. Hüdayi Vakfının çeşitli kurumlarında Grafik alanında stajyerlik yaptı.

Grafik Tasarım alanında çeşitli kurumlarda staj yaptı. Freelancer olarak devam ettiği kariyerinde şu an Şahsiyet Akademisi Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

AHMET ÖZDEMİR

Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler mezun oldu.

Hüdayi Vakfı K. Çamlıca kampüsünde yönetici olarak çalıştı.
Şu an Acıbadem Kültür merkezinde yönetici olarak çalışıyor.
Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

 

Paylaş
× Bize Yazın!