Gençlik Timleri
Bilgili, nitelikli ve liyakatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az üç saatlik bir zaman diliminde bir araya geldiği rehberlik buluşma sürecidir.
Dilediğiniz zaman kayıt imkanı/esnek program
Değer Timi, İslami İlimler Timi, Bisiklet Timi, Kaşif Timi, Münazara Timi, Kamp Timi, İyilik Timi, E- Spor Timi, Müzakere Timi, Mucit Genç Timi ve daha niceleri…
Gençlik Timlerimiz liseli gençleri sevgi ve saygı çerçevesinde ekip bilince hareket etmeye dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmeye davet ediyor.
Spordan sanata, geziden etkinliklere, eğitimden kamplara birçok faaliyetin yer aldığı timlerimiz kendi özelinde takımlar halinde gençlerimizin birlikte hareket ederek ilgi duydukları alanda haftalık düzenli buluşmalarına sağlıyor.

Timlere Kimler Katılabilir?
Program erkek öğrencilere yöneliktir.
Program için yazılı veya sözlü bir sınav yapılmayacaktır.
Programa katılabilmek için İstanbul’da ikamet ediyor olmak yeterlidir.
Timlerde Kontenjan Var Mıdır?
Timlerde kontenjan sınırlaması bulunmamaktadır.
İster kendi timinizi kurabilirsiniz, isterseniz de mevcut time dahil olabilirsiniz.
Tim Buluşmaları Nerede ve Hangi Sıklıkla Gerçekleştirilir?
Bütün timlerimiz genellikle tim rehberinin ve öğrencilerinin müsaitlik durumuna göre belirlenen gün ve saatte, haftada en az bir kez buluşma ile belirlenen noktalarda gerçekleştirilir.
Timler Ücretli Midir?
Timlerde buluşma ücreti talep edilmemekte, yalnızca faaliyetler için ücret talep edilmektedir.
Program Dahilinde Başka Ne Tür İmkanlar Bulunuyor?
Öğrencilere talep ettikleri sürece kişisel gelişimlerine ve okul derslerine yönelik rehberlik, danışmanlık imkânı sağlanacaktır.
Program süreci boyunca ya da bitiminden sonra da Akademimizin açacağı her türlü kurs, eğitim, faaliyet, kamp, şehir içi ve şehir dışı geziler, çalışma grupları, diğer atölyeler vb. tüm çalışmalarına isteğe bağlı olarak katılım sağlanabilecektir.

➡️ http://nsrt.in/jqmII adresinden kaydınızı yapabilirsiniz ⬅️

 

 

 

Paylaş
× Bize Yazın!