Şahsiyet Akademisi yaz programları için geri sayım başladı. YGS-LYS sınavına girecek üniversiteye hazırlık öğrencileri için                 “Yaz Üniversite İz Düşümü Programı” 14 Temmuz’da; Lise-1 ve Lise-2. sınıfı bitiren öğrencilere yönelik “Yaz Yoğunlaştırılmış Dil Eğitim Programı” ise 30 Temmuz tarihlerinde yapılacak toplantılarla başlayacak. Bu iki programın ortak bitiş tarihi ise 25 Ağustos olacak. 25-30 Ağustos tarihlerinde de Konya, Kayseri,Ankara, Nevşehir, Ankara illerini kapsayan İç Anadolu Turu ile bu iller gezilecek ve Şahsiyet Akademisi Yaz Programları sonlandırılmış olacak.

 “Yaz Üniversite İz Düşümü Programı” ağırlıklı olarak Soru Çözüm Odaklı YGS takviyesi formatında olup ayrıca YGS-LYS hakkında bilgilendirme ve tecrübe paylaşım seminerleri; Kuran-ı Kerim, kitap ve makale okumaları; çeşitli sosyal faaliyetler, gezi ve ziyaretler; fikir teatileri ve ekip oyunları ile desteklenecek.

“Yaz Yoğunlaştırılmış Dil Eğitimi Programı” ise ağırlıklı olarak alanında uzman eğitimciler tarafından seçmeli İngilizce ve Arapça dersleri verilecek. Ayrıca Geleneksel Okçuluk, Tekvando,Ney, Hüsn-i Hat, Osmanlıca, İslami araştırmalar, fikir teatiler,gezi ve ziyaret programları, okuma programları ve şahsiyet gelişim seminerleri, sosyal faaliyetler, sportif turnuvalar vb. organizasyonlarla zengin içerikli bir kamp programı Lise-1 ve Lise-2 öğrencilerini bekliyor olacak.

Bu kamplar vesilesiyle öğrencilerin dil eğitimleri ileri seviyeye taşınacak, fikri ve manevi gelişimlerine katkı sağlanacak, muhabbetleri ve heyecanları tazelenecek.

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,