Şahsiyet Akademisi yaz programları için geri sayım başladı. YGS-LYS sınavına girecek üniversiteye hazırlık öğrencileri için                 “Yaz Üniversite İz Düşümü Programı” 14 Temmuz’da; Lise-1 ve Lise-2. sınıfı bitiren öğrencilere yönelik “Yaz Yoğunlaştırılmış Dil Eğitim Programı” ise 30 Temmuz tarihlerinde yapılacak toplantılarla başlayacak. Bu iki programın ortak bitiş tarihi ise 25 Ağustos olacak. 25-30 Ağustos tarihlerinde de Konya, Kayseri,Ankara, Nevşehir, Ankara illerini kapsayan İç Anadolu Turu ile bu iller gezilecek ve Şahsiyet Akademisi Yaz Programları sonlandırılmış olacak.

 “Yaz Üniversite İz Düşümü Programı” ağırlıklı olarak Soru Çözüm Odaklı YGS takviyesi formatında olup ayrıca YGS-LYS hakkında bilgilendirme ve tecrübe paylaşım seminerleri; Kuran-ı Kerim, kitap ve makale okumaları; çeşitli sosyal faaliyetler, gezi ve ziyaretler; fikir teatileri ve ekip oyunları ile desteklenecek.

“Yaz Yoğunlaştırılmış Dil Eğitimi Programı” ise ağırlıklı olarak alanında uzman eğitimciler tarafından seçmeli İngilizce ve Arapça dersleri verilecek. Ayrıca Geleneksel Okçuluk, Tekvando,Ney, Hüsn-i Hat, Osmanlıca, İslami araştırmalar, fikir teatiler,gezi ve ziyaret programları, okuma programları ve şahsiyet gelişim seminerleri, sosyal faaliyetler, sportif turnuvalar vb. organizasyonlarla zengin içerikli bir kamp programı Lise-1 ve Lise-2 öğrencilerini bekliyor olacak.

Bu kamplar vesilesiyle öğrencilerin dil eğitimleri ileri seviyeye taşınacak, fikri ve manevi gelişimlerine katkı sağlanacak, muhabbetleri ve heyecanları tazelenecek.

Paylaş
× Bize Yazın!