Şahsiyet Akademisi Öğrencilerine yönelik 2017 yılı Ara Dönem Okuma ve Kaynaşma Kampı  19-23 Ocak tarihleri arasında Edirne’de gerçekleştirildi. 
Öğrencilerimiz arasında yapılan Kardeşlik Akdi ile başlayan kamp programı bol bol okuma ve muhabbete vesile oldu. Gün sonunda Ahmet Berke Arslan’dan Nurettin Topçu’yu dinleyen öğrenciler takım oyunları ile günü sonlandırdılar.
İkinci gün okuma ve etüdlerin yanı sıra Edirne şehir turu yapıldı. Selimiye Camii ve Eski Camii’yi ziyaret eden öğrenciler rehber eşliğinde Edirne’nin tarihiyle temas ettiler.  Edirne’nin lezzetlerini tadan öğrenciler gün sonunda Yunus Emre Yeğenoğlu’ndan Sezai Karakoç’u dinlediler. 
Diğer günlere göre daha yoğun okuma ve etüdlerin yapıldığı üçüncü günün sonunda Ahmet Doğan hocamızın sohbetini dinlediler. 
Kampın dördüncü gününde ise Edirne gezilerine devam edildi. Şehrin önemli tarihi mekanlarından Edirne Darüşşifası , Darülhadis Camii ve Şükrü Paşa Anıt Müzesini ziyaret eden öğrenciler gün içerisinde paintball’da kozlarını paylaştılar. Gün sonunda Ahmet Yalçınkaya’dan Aliya İzzetbegoviç’i dinleyen öğrenciler akabinde şiir dinletisi düzenlediler. 
Kampın son günü kamp hakkında değerlendirmeler yapılarak ve İstanbul’a hareket için hazırlıklar gerçekleştirildi.  İstanbul’a hareket ile Okuma ve Kaynaşma kampı neticelendirildi.

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,