💥 Acıbadem Yaz Okulları! 💥

🎯 3 Farklı Tarzda Modüler Eğitimler

🎯Şahsiyet Akademisi yaz okulu eğitimleri, liseli gençlere büyük fırsatlar sunuyor! Liseli gençlerin bilgi ve becerilerine katkı sağlayacak nitelikli Modüler eğitimler başlıyor!

🌟 Gençlerimizin Kişisel Gelişim, Spor ve Bilişim alanlarında ilgi duydukları branşlarda belirli bir seviyeye gelmelerini sağlayacak, yetkinlik kazanabilecekleri, kendilerini tanıyabilecekleri, bilgi ve beceri gelişimleri ile alanın profesyoneli olma imkânı sağlayan ‘Acıbadem Yaz Okulları’ lise öğrencilerinin istifadesine sunulmuştur.

1️⃣ Spor Yaz Okulu: Taekwondo, Judo, Güreş, Okçuluk, Akıl Oyunları, E-Spor, Yüzme, masa tenisi, triatlon, futbol, basketbol, kort tenisi, paintball, badminton, dart gibi branşların düşünüldüğü sporlarla ilgili ve becerilerin eğlenceli atmosferinde kendinizi tanımaya olanak sağlar.
2️⃣ Kişisel Gelişim Yaz Okulu: İletişim Teknikleri, Etkili Münazara, Diksiyon ve Hitabet, Anlayarak Hızlı Okuma, Protokol ve Nezaket ile iletişim becerilerinizi geliştirmeye yöneliktir.
3️⃣ Bilişim Yaz Okulu: Sunum, Kodlama, Web Tasarım, 3D Modelleme, Temel Elektronik gibi alanlarda bilişim alanında yeni keşifler yapmanızı ve temel bir beceri kazanmanızı hedefler.

📢 Bütün öğrencileri davet ediyoruz!

Bu dönem, birbirinden farklı konseptte eğitimlerle liseli öğrencilerin faydalanabileceği Şahsiyet Akademisi Yaz Okulu başladı. Eğitimlerin başvuru kayıtları ayrı ayrı alınıp, gençlerimiz eğitim programını kendi talep ve tercihleri doğrultusunda planlayabilecekler.

🎓 Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

📜 PROGRAMIN KAZANIMLARI 📜
1️⃣ Küçük öğrenci gruplarıyla interaktif, anlaşılabilir ve verimli eğitimler,
2️⃣ Yeni arkadaş gruplarıyla sosyalleşme ve iletişim bağlarının güçlendirilmesi,
3️⃣ Rehber abi desteğiyle eğitim saatleri dışında da öğrencilerin takip edilerek ödev veya görevlerin planlı, kontrollü ve düzenli olarak yerine getirilmesine yardımcı olunması,
4️⃣ Sosyal ve sportif faaliyetlerle öğrencilerin zinde kalması, zihinsel yorgunluklarının önüne geçilmesi ve hareketlilik imkânı sağlanması.

📍 PROGRAM EĞİTİMLERİ NEREDE YAPILACAKTIR? 📍
Yaz Okulu eğitimlerimiz Şahsiyet Akademisi Acıbadem Yerleşkemizde gündüzlü program olarak yapılacaktır.

🔍 PROGRAMA KİMLER KATILABİLİR? 🔍
Program liseli erkek öğrencilere yöneliktir.

📝 PROGRAM KONTENJANI VAR MIDIR? 📝
Her eğitim en az 15 kişi başvurması halinde açılacaktır.

📅 PROGRAM TAKVİMİ 📅
Program Tarihi: 24 Haziran 2024 – 5 Temmuz 2024
Kayıtların Alınması: 22 Mayıs 2024
Son Başvuru Tarihi: 20 Haziran 2024

NASIL KAYIT OLUNUR:

KAYIT OL!

İLETİŞİM:

Kurumsal Telefon / Whatsapp: +90 551 018 29 08

Acıbadem Yerleşkesi: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:148 Üsküdar/ İSTANBUL

Telefon: 0 216 629 49 40 (Kurum); 0 541 389 22 46 (Ünal Emre TOKUL);

Paylaş
× Bize Yazın!