Şahsiyet Akademisi olarak kuruluş gayelerimizden birisi öğrencilerimizin her yönüyle kendilerini geliştirmeleri için imkânlar seferber etmektir. Bu sebeple öğrencilerimize kişisel gelişimin 4 sütunu olarak belirlediğimiz beden, zihin, sosyal ve manevi gelişimlerin tümünü tamamlamaları için etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Bu ana başlıklardan sosyal gelişimimiz için bu yıl hız verdiğimiz Sosyal Sorumluluk Projeleriyle hem kendi hayatımıza hem de başka insanların hayatlarına güzel dokunuşlar yapmaya çalışıyoruz. Bir diğer yandan doğayı ve canlıları koruma projeleri geliştiriyoruz. Manevi gelişim programlarımız kapsamında sabah namazı buluşmalarımız ve muhabbet halkalarımız genişlerken bir diğer yandan zihnimizi ve ruhumuzu beslemek için elimizden kitaplarımızı düşürmüyoruz. Beden maddemize gelince; en büyük açılımı 2019 yılı itibariyle Karma Dövüş derslerimizi açarak yapmış olduk. 2020 8 Mart’ta da bizim için bir ilk olan bir çalışmaya imza attık. Şahsiyet Akademisi olarak Savunma Sanatları Akademisi açılışına ve bundan sonra da her yıl devam edecek birinci Geleneksel Spor Şölenimizi icra etmek için el birliğiyle düzenlediğimiz organizasyona katıldık.
Şölende; barfiks, şınav, mekik, çakı, plank, ağırlık kaldırma ve yer dövüşü turnuvası gibi pek çok yarışmanın yanı sıra, çekilişler, ödüller, gösteriler de yer aldı. Kaybedenin olmadığı bu yarışmalarda katılan tüm öğrencilerimiz spor yapmanın önemini, sağlıklı ve güçlü olmanın farkını bizzat tecrübe etmiş oldular.

Savunma sanatları Akademisi Spor Derneğini kısaca tanıyacak olursak; sokakta karşılaşabileceğimiz tehlikelerden kendimizi savunmak için Karma Dövüş sistemini öğreten, sağlıklı beslenmeyi, ahlaki yapımızı ve toplumsal değerlerimizi nesilden nesile taşımayı gaye edinmiş bir dernektir. Spor şölenleri, doğayı koruma projeleri, sağlıklı beslenme seminerleri, sokak dövüşü seminerleri, sopa ve bıçak gibi silahlara karşı kendimizi savunma eğitimleri, güreş müsabakaları şu ana kadar bu derneğin yapmakta olduğu ve yapacağı faaliyetlerden bazılarıdır.

 

Şahsiyet Spor Şölenini Düzenledik! Şahsiyet Spor Şölenini Düzenledik! Şahsiyet Spor Şölenini Düzenledik! Şahsiyet Spor Şölenini Düzenledik! Şahsiyet Spor Şölenini Düzenledik!

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,