Şahsiyet Akademisi mensupları 2016-2017 Eğitim öğretim yılı mezuniyet programı ve iftar yemeğinde bir araya geldi.  Aziz Mahmut Hüdai Vakfı İlmi Araştırmalar Merkezinde düzenlenen program öğretmen, veli ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Program akademi öğrencilerinden Hafız Ertuğrul Tanrıkulu’nun Kuran-ı Kerim okumasıyla başladı. Daha sonra mezunlarımızdan Bilal Bayraktar, 4 yıllık akademi serüvenini ve kazanımlarını aktardığı mezuniyet konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmanın akabinde YGS-LYS sınavlarına hazırlanan mezunlarımızla yapılan röportaj filmi beyaz perdeye aktarıldı. Program, öğrencilerimiz Zahit Yılmaz ve Ömer Nasuh Macit’in İsmet Özel ve Cahit Zarifoğlu’nun şiirlerini seslendirmesi; neyzen ve udilerimizden oluşan musiki grubumuzun dinletilerini icrasıyla devam etti. Dinletiden sonra Geleneksel Şahsiyet Gençlik Şöleninde yapılan yarışmalarda dereceye giren Kadir Albayrak, Hüsameddin Altair, Fahreddin Özcan ve aynı zamanda bu programın sunuculuğunu da yapan Mehmed Akif Albayrak kitap seti ödüllerini aldılar. Konferans salonundaki programımız son olarak mezunlarımızın sahneye davet edilmesi ve hediyelerinin takdim edilmesiyle biterken iftar yemeği için yemek salonuna geçildi.

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,