Değerli Gençler!

Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği zorlu süreç için çok tedirginiz bir an önce sona ermesini ümit ediyor ve dua ediyoruz. Güzel günler gelir inşallah. Ondan önce iyi bir muhasebe lazım.  “…Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn.” Rabbim üzerimizdeki bu belayı kaldırsın, daha büyük afet ve hastalıklardan da muhafaza buyursun.

 Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği zorlu süreç hepimizi üzmekle birlikte şu günleri fırsata çevirmek adına sizlere daha fazla katkı sağlamak, gelişiminizi desteklemek ve vaktinizi kıymetlendirmek adına online uzaktan eğitim programı hazırladık.

Ortaöğrenim seviyesinde öğrenim gören tüm gençlerimizi vakitlerini verimli değerlendirme adına bu kısa ama muhteşem programa davet ediyoruz.

İstikbalimizin teminatı genç kardeşlerimiz!

Mukaddes beldeleri online geziyor, tarihini ve çağımıza iz bırakan örnek şahsiyetlerini tanıyoruz. Hiç bilmediğiniz veya hayretle dinleyeceğiniz “İslam Şehirleri” dersimiz size yeni şehirler tanıma fırsatı sunuyor…

“Kur’ân’ın Dört Terimi” derslerimiz ile;

İnsanlığa yapılan son çağrı olan Yüce Kur’ân’ın temel öğretisinin doğru bir şekilde anlaşılması, şu dört terimin doğru bir şekilde kavranmasıyla mümkündür: İlâh, Rabb, Din, İbâdet. Bu programla siz genç müminleri, bu dört anahtar terimi doğru bir şekilde kavramaya dâvet ediyoruz.

“Abide Şahsiyetler”

Osmanlı’da iz bırakan, bizlere ufuk açan şahsiyetleri tanıma ve anlama fırsatı verecek olan bu ders ile; iç dünyanızda yeni yelkenler açmaya, gayret ve mücadelenizi arttırmaya vesile olmayı arzu ediyoruz.

Uzay Yarışı’ndan Sonra Şimdi De Uzay Savaşları Mı Başlıyor?

Yapay Zeka İnsanlığın Sonunu Getirir Mi?

Biyolojik Savaşlar Başladı mı?

Savunma Sanayii’nde Türkiye Dünya’ya Göre Nerede? gibi sorular hakkında beyin fırtınaları gerçekleştireceğimiz “Bilim ve Teknoloji” derslerine tüm gençlerimizi bekliyoruz.

Programımızın sizlere faydalı olmasını ümit ediyoruz. Ramazan-ı Şerifimiz mübarek olsun. Huzurlu, sağlıklı ve sıhhatli günlerin gelmesini diliyoruz. #Hayatevesığar #EvdeKal

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Program Hakkında Açıklamalar ve Bilgilendirme

  • Program lise seviyesinde öğrenim gören erkek öğrencilere yöneliktir.
  • Derslerimiz alanında uzman eğitimciler tarafından Zoom programı üzerinden online olarak icra edilecektir. Dersler başlamadan kayıt olan kişilere ders linkleri atılacaktır.
  • Dersler 28 Nisan Salı günü başlayacak, 23 Mayıs Cumartesi günü nihayete erecektir.

28 Nisan Salı’dan itibaren;

o   Her Salı 17.00-18.00 arası; Bilim ve Teknoloji Dersleri

o   Her Çarşamba 17.00-18.00 arası; İslam Şehirleri Dersleri

o   Her Cuma 17.00-18.00 arası; Abide Şahsiyetler Dersleri

o   Her Cumartesi 16.00-17.00 arası; Kur’an’ın Dört Temel Terimi Dersleri

  • Her bir dersimiz haftada 1 saat olmak üzere toplamda 4 hafta, 4 saat olarak uygulanacaktır.
  • Programımız ücretsizdir. Fakat destek olmak isterseniz aşağıdaki İBAN ve hesap numarası üzerinden Açıklama bölümüne “Şahsiyet Akademisi Bağış” yazarak destek te bulunabilirsiniz. 

AZİZ MAHMUD HÜDAYİ VAKFI

VAKIF KATILIM BANKASI

ÜSKÜDAR ŞUBESİ

38599-01

TR32 0021 0000 0000 3859 9000 01

 

 

 

 

 

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
AVRUPA ANADOLU MEDENİYET KÖPRÜSÜ

Avrupa Anadolu Medeniyet Köprüsü” eğitim, tarih-kültür, gezi ve sosyal etkinlikler kampımız, Avrupa ülkelerinde yaşamakta olan gençlerimize yönelik asıl gayesi eğitim olup sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile zenginleştirilmiş bir programdır.

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

24
May
AVRUPA ANADOLU MEDENİYET KÖPRÜSÜ

Avrupa Anadolu Medeniyet Köprüsü” eğitim, tarih-kültür, gezi ve sosyal etkinlikler kampımız, Avrupa ülkelerinde yaşamakta olan gençlerimize yönelik asıl gayesi eğitim olup sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile zenginleştirilmiş bir programdır.

Yayınlayan: Genel,
18
Mar
HAYAL BOSTANI SİNEMA ATÖLYESİ KAYITLARI UZATILDI

Nitelikli genç sinemacıların yetişmesine öncülük etmek amacıyla kurulmuş olup Şahsiyet Akademisi’nin bir ihtisas programıdır. Program bu döneme mahsus olmak üzere atölye formatında ve giriş düzeyinde hazırlanmıştır.

Yayınlayan: Genel,
10
Mar
AVRUPA RAMAZAN KAMPI

Şahsiyet Akademisi olarak Avrupa Ramazan Kampı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı ferasetli birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla organize ettiğimiz bu programa Avrupa’da yaşayan tüm gurbetçi ailelerimizin çocuklarını bekliyoruz.

Yayınlayan: Genel,
31
Ara
Payitaht Ara Tatil Eğitim Kampı

Şahsiyet Akademisi olarak İslami İlimler Eğitim ve Gelişim programı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla başlatacağımız bu programa tüm lise öğrencilerini davet ediyoruz.

Yayınlayan: Genel,
24
Kas
Gençlik Timleri Başlıyor!

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz.
Bisiklet Timi, Kâşif Timi, Münazara Timi, Kamp Timi, İyilik Timi, Spor Timi, Okuma Timi, Mucit Genç Timi ve daha niceleri…

Yayınlayan: Duyuru, Genel,
27
Eki
4×4 Şahsiyet Söyleşileri Kayıtları Başladı

Şahsiyet Akademisi Söyleşileri liseli erkek öğrencilere yönelik hızlandırılmış bir kişisel gelişim programıdır. Şahsiyet Temel Eğitim programından bağımsız olarak hafta içi akşamları, alanında uzman eğitimciler tarafından 4 konu, 4 konuk üzerine planlanmıştır.

Yayınlayan: Duyuru, Halkalar, Söyleşiler,
24
Ağu
Akademi Kayıtları Başladı!

İstanbul’da lise eğitimlerine başlayan ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bir araya geliyor. Okul dışı zamanlarının kıymetini bilen, akademik başarı ve şahsiyet gelişimini önemseyen liseli gençler için “Şahsiyet Akademisi” kayıtlar başladı.

Yayınlayan: Duyuru, Temel Eğitim,
08
Haz
ONLİNE YAZ EĞİTİMLERİ

Şahsiyet Akademisi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi iş birliği ile hazırlanan sertifikalı eğitimler liseli gençlere büyük fırsatlar sunuyor… Liseli gençlerin bilgi ve becerilerine katkı sağlayacağı nitelikli 15 farklı eğitim serisi başlıyor!

Yayınlayan: Duyuru, Halkalar, Online Eğitimler,
27
May
PAYİTAHT İSLAMİ İLİMLER EĞİTİM KAMPI

Şahsiyet Akademisi olarak İslami İlimler Eğitim ve Gelişim programı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla başlatacağımız bu programa tüm lise öğrencilerini davet ediyoruz.

Yayınlayan: Duyuru, Temel Eğitim,
19
Nis
Şahsiyet Gelişim Seminerleri

Şahsiyet Gelişim Seminerleri, Genç Şahsiyet olma yolunda ilerleyen, yeniliklere açık, kendisini geliştiren ve tüm fırsatları değerlendiren bir gençlik için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor…

Yayınlayan: Duyuru, Halkalar,