Değerli Gençler!

Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği zorlu süreç için çok tedirginiz bir an önce sona ermesini ümit ediyor ve dua ediyoruz. Güzel günler gelir inşallah. Ondan önce iyi bir muhasebe lazım.  “…Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn.” Rabbim üzerimizdeki bu belayı kaldırsın, daha büyük afet ve hastalıklardan da muhafaza buyursun.

 Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği zorlu süreç hepimizi üzmekle birlikte şu günleri fırsata çevirmek adına sizlere daha fazla katkı sağlamak, gelişiminizi desteklemek ve vaktinizi kıymetlendirmek adına online uzaktan eğitim programı hazırladık.

Ortaöğrenim seviyesinde öğrenim gören tüm gençlerimizi vakitlerini verimli değerlendirme adına bu kısa ama muhteşem programa davet ediyoruz.

İstikbalimizin teminatı genç kardeşlerimiz!

Mukaddes beldeleri online geziyor, tarihini ve çağımıza iz bırakan örnek şahsiyetlerini tanıyoruz. Hiç bilmediğiniz veya hayretle dinleyeceğiniz “İslam Şehirleri” dersimiz size yeni şehirler tanıma fırsatı sunuyor…

“Kur’ân’ın Dört Terimi” derslerimiz ile;

İnsanlığa yapılan son çağrı olan Yüce Kur’ân’ın temel öğretisinin doğru bir şekilde anlaşılması, şu dört terimin doğru bir şekilde kavranmasıyla mümkündür: İlâh, Rabb, Din, İbâdet. Bu programla siz genç müminleri, bu dört anahtar terimi doğru bir şekilde kavramaya dâvet ediyoruz.

“Abide Şahsiyetler”

Osmanlı’da iz bırakan, bizlere ufuk açan şahsiyetleri tanıma ve anlama fırsatı verecek olan bu ders ile; iç dünyanızda yeni yelkenler açmaya, gayret ve mücadelenizi arttırmaya vesile olmayı arzu ediyoruz.

Uzay Yarışı’ndan Sonra Şimdi De Uzay Savaşları Mı Başlıyor?

Yapay Zeka İnsanlığın Sonunu Getirir Mi?

Biyolojik Savaşlar Başladı mı?

Savunma Sanayii’nde Türkiye Dünya’ya Göre Nerede? gibi sorular hakkında beyin fırtınaları gerçekleştireceğimiz “Bilim ve Teknoloji” derslerine tüm gençlerimizi bekliyoruz.

Programımızın sizlere faydalı olmasını ümit ediyoruz. Ramazan-ı Şerifimiz mübarek olsun. Huzurlu, sağlıklı ve sıhhatli günlerin gelmesini diliyoruz. #Hayatevesığar #EvdeKal

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Program Hakkında Açıklamalar ve Bilgilendirme

  • Program lise seviyesinde öğrenim gören erkek öğrencilere yöneliktir.
  • Derslerimiz alanında uzman eğitimciler tarafından Zoom programı üzerinden online olarak icra edilecektir. Dersler başlamadan kayıt olan kişilere ders linkleri atılacaktır.
  • Dersler 28 Nisan Salı günü başlayacak, 23 Mayıs Cumartesi günü nihayete erecektir.

28 Nisan Salı’dan itibaren;

o   Her Salı 17.00-18.00 arası; Bilim ve Teknoloji Dersleri

o   Her Çarşamba 17.00-18.00 arası; İslam Şehirleri Dersleri

o   Her Cuma 17.00-18.00 arası; Abide Şahsiyetler Dersleri

o   Her Cumartesi 16.00-17.00 arası; Kur’an’ın Dört Temel Terimi Dersleri

  • Her bir dersimiz haftada 1 saat olmak üzere toplamda 4 hafta, 4 saat olarak uygulanacaktır.
  • Programımız ücretsizdir. Fakat destek olmak isterseniz aşağıdaki İBAN ve hesap numarası üzerinden Açıklama bölümüne “Şahsiyet Akademisi Bağış” yazarak destek te bulunabilirsiniz.

AZİZ MAHMUD HÜDAYİ VAKFI

VAKIF KATILIM BANKASI

ÜSKÜDAR ŞUBESİ

38599-01

TR32 0021 0000 0000 3859 9000 01

Paylaş
× Bize Yazın!