3 Ocak 2015 Cumartesi düzenlenecek geziyi Şahsiyet Akademisi’nde Fotoğrafçılık ve Medeniyetler Tarihi derslerine katılan öğrenciler organize ediyor. Geziye yoğun katılım isteği olduğundan bütün öğretmen ve öğrencilerimiz katılabilecekler.

“Medeniyet Yönünü Arıyor; Biz Medeniyeti” seyahatlerinin rehberi ve aynı zamanda Fotoğrafçılık ve Medeniyet Okumaları dersi öğretmenimiz Zafer Söğüt gezi hakkında verdiği bilgide: “Fotoğrafçılık ve Medeniyetler Tarihi derslerine katılan öğrencilerle organize ettiğimiz bir etkinlik olacak. Bu gezimize bütün öğrenci ve öğretmenlerimiz de katılabilecekler. Seyahatlerimizin ilkini Sakarya’ya gerçekleştireceğiz. Gezimize Adapazarı Kent Ormanı tesislerinde yapacağımız kahvaltı ile başlayıp, Bizans İmparatoru Jüstinyen’in Sakarya Nehri üzerine 553’te yapımına başlattığı ve beş kez yıkılıp, yeniden yapıldığı için günümüzde “Beşköprü” diye anılmakta olan Beşköprü (Jüstinyen) köprüsüyle devam edeceğiz. Poyrazlar Gölü’nden sonra Adapazarı şehir merkezi gezisi yapacağız. Mimar Sinan Camii’ni göreceğiz ardından da geziye katılacaklarla Uzunkum köyünde Osmanlıca mezar taşı okumaları yapacağız. Sapanca Gölü ve Mahmudiye köyünü de gezeceğiz.” dedi. 

Öte yandan Sakarya gezisi sebebiyle Şahsiyet Akademisi’nde bu hafta Cumartesi dersleri yapılmayacak.

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,