4 farklı ihtisas dalında 4 senelik programlar!

Her bir ihtisas alanında 4 sene boyunca eğitim alan öğrencilerimiz alanında uzman olarak eğitimlerimizden mezun olacaktır.

Kontenjanlar sınırlı olup alımlar mülakatla yapılacaktır.

Programımız 9. Sınıfa yeni geçmiş liseli erkek öğrencilere yöneliktir.

Talimhane Okçuluk Akademisi

Geleneksel Türk Okçuluğunun ilim ve sanatları üzerine ihtisaslaşmak isteyen liseli gençlerin spor akademisidir. Geleneksel Türk Okçuluğu, medeniyet tarihimizde ciddi sütunlar üzerine bina edilmiş bir yapıya sahiptir. Bireyi zihni ve fiziki yönden kuşatan etmenleriyle beraber İslam sanat ve sporlarının karakteristik özelliklerini taşır. Maksat aletle yapılan bir spor alan ok atma eyleminin kişinin ruh beden varlığı arasındaki teması ve farkındalığı üst düzeye çıkararak odak, otokontrol ve dengesini güçlendirmesidir.

Başvuru için tıklayınız!

 

Kardeşlik ve İhyâ Akademisi

İnsanlığın din, devlet, sanat, tanrı, insan, ilim, ahlâk, mülkiyet gibi büyük soru ve sorunlarına dair etütler yapan liseli gençlerin okuludur. Dört yıl boyunca İslâmî ilimler ve Sosyal bilimler merkezli olarak tasarlanmış eğitim müfredatının yanı sıra, haftalık kitap ve film okumaları, sanat ve sportif faaliyetlerin yürütüldüğü ihtisas programıdır.

Başvuru için tıklayınız!

Savunma Sanatları Akademisi

Savunma Sanatları Akademisi’nde Do sistemlerinden yıllarca aldığımız teknik eğitimin bizlere verdiği tecrübe ile Güreşi merkeze alıyor ve karma bir savunma sanatı kültürü ile antrenman yapıyoruz. Tekniğimiz Güreş merkezli olmak üzere Taekwon-do, Systema, Muay Thai, Penjak Silat, Kali, Boks, Judo ve Jiu Jitsu gibi pek çok branştan geliyor.

Başvuru için tıklayınız!

Hayal Bostanı Sinema Akademisi

Yıllarca sorduğumuz “Neden bizim hikayelerimizi, değerlerimizi, dertlerimizi doğru şekilde ekranlara aktaracak sinemacımız yok?” sorusuna çözüm üreterek nitelikli genç sinemacıların yetişmesine öncülük etmek amacıyla Şahsiyet Akademisinin bir ihtisas programı olarak kurgulanmıştır. Hayal Bostanı Sinema Akademisi, üç yıl sürecek olan bir program olup 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nda 9. Sınıfa başlayacak olan erkek öğrencilere yöneliktir. Sinema sahasında yetkin sinemacı ve eğitmenler tarafından çeşitli derslerin verildiği Hayal Bostanı Sinema Akademisi, Türk sinema kültürüne yeni bir teklif sunabilmeyi amaçlar.

Başvuru için tıklayınız!

 

 

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,