Payitaht İslami İlimler Eğitim Programı

Şahsiyet Akademisi olarak İslami İlimler Eğitim ve Gelişim programı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla başlatacağımız bu programa tüm lise öğrencilerini davet ediyoruz.

Dinimizi Öğrenelim!

Kur’an-ı Kerim, İlmihal, Siyer-i Nebi ve Ahlak dersleri ile İslam’ın temel kaideleri bilgilerimizi tazeleyelim, bilmediklerimizi öğrenelim…

Kişisel Gelişiminize Değer Katın!

Namazı yaşamak, şuurlu Müslüman olmak, davasını sırtlanmış bir genç olabilmenin yollarını konuşmak… Aksiyoner bir Müslüman olmanın gerekleri seminer ve söyleşiler dizisi bu programda.

Değerlerimize Sahip Çıkalım!

Gençlerimizin kendisiyle ve toplumla barışık, milli, manevi ve kültürel değerlerinin bilincinde, ruhen sağlıklı ve olgun nesiller olarak yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla Rehber abi eşliğinde; Anne-Baba hakkı, toplumsal vazifelerimiz, Kardeşlik, Vatan Sevgisi gibi konuların interaktif bir şekilde işlendiği Değerler Eğitimi buluşmalarında bir araya geliyoruz.

Sosyal, Sportif ve Kültürel Faaliyetler

İstanbul Tarih ve Kültür Gezileri, Doğa Macera Parkuru, Bilgi yarışmaları, Futbol turnuvaları, Okçuluk ve daha niceleri…

Temel İslami İlimler

1
Kur’an-ı Kerim
2
İlmihal
3
Siyer-i Nebi

Diğer Faaliyetler

1
Değerler Eğitimi
2
Adab-ı Muaşeret Söyleşisi
3
Kişisel Gelişim Seminerleri
4
Sosyal ve Sportif Faaliyetler
5
Doğa Macera Parkuru
6
Tarih ve Kültür Gezileri
7
Kitap Müzakeresi
8
Bilgi Yarışması ve Eğlenceli Etkinlikler
- Program süresi 12 gündür. - Programa katılacak olanlar; 04 Temmuz Pazar günü giriş, 15 Temmuz Cuma günü 14.00’dan sonra çıkış yapacaktır.
Evet. Program ücretli olup, kişi başı 500,00 TL talep edilecektir. (Kardeşlere ve diğer programlarımıza katılanlara indirim uygulanacaktır.)
Eğitimler İstanbul Anadolu yakasında bulunan bir öğrenci yurdunca yatılı olarak icra edilecektir.
Program liseli erkek öğrencilere yöneliktir.
Ders ve seminer saatleri dışında istediğiniz zaman görüşebileceksiniz.
Başvurular en az 10 kişi olması halinde açılacak olup, üst kontenjan sınırımız yoktur. Başvuru sayısına göre ihtiyaç duyulduğu kadar sınıf açılacaktır. Sınıflarımız en fazla 20 kişi olacak şekilde planlanmıştır.
Programa katılan tüm öğrencilere kurumumuz tarafından “Katılım Sertifikası” verilecektir. Öğrencilere talep ettikleri sürece kişisel gelişimlerine ve okul derslerine yönelik rehberlik, danışmanlık imkânı sağlanacaktır. Program süreci boyunca ya da bitiminden sonra da Akademimizin açacağı her türlü kurs, eğitim, faaliyet, kamp, şehir içi ve şehir dışı geziler, çalışma grupları, diğer atölyeler vb. tüm çalışmalarına isteğe bağlı olarak katılım sağlanabilecektir. Detaylar ve Bilgi İçin; 0551 018 29 08 NOT: COVİD-19 Tedbirleri kapsamında; sınıflarımız sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde ayarlanmış ve günlük temizlenerek gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

Merhaba bu bir duyurudur.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Course available for 11 days
Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 40 Saat
Dersler: 11
Seviye: Orta

Archive

Çalışma Saatleri

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 09:00 - 18:00
Sunday Closed