Bundan 2 ay önce Şahsiyet Akademisi Yönetim Kurulu Ekibimizle Suriye’nin İdlib bölgesini ziyaret ettik. Suriye’nin içine düştüğü içler acısı durumu yerinde görerek ziyadesiyle müteessir olduk. Suriye’deki iç savaştan dolayı bölge, insani müdahaleye muhtaç olduğunu görünce bizler de bir nebze de olsa elimizi taşın altına koymaya niyet ettik. Özellikle ziyaret ettiğimiz kamplardaki yetimler ana gündemimizi oluşturdu. Her birimizin gönlünde minik yürekler taze bir iz bıraktı. Hummalı çalışmaların ve istişarelerin neticesinde bir türlü ayrılmak istemediğimiz Hz. Aişe Kampı yetimlerini giydirme de karar kıldık.

Sosyal medya hesaplarımız ve web sitelerimiz üzerinden duyuruya çıktık ardından Şahsiyet Akademisi öğrencilerimizin inisiyatifinde Üsküdar’da Aziz Mahmud Hüdayi Camiinde mini ama muhteşem bir kermes düzenledik. Bizlere destek amacıyla Bursa Uludağ Üniversitesi, Bursa Erkam Gençlik Derneği ve BUÜ Yeniden Doğuş Topluluğu Öğrencileri ‘Hayır Kermesi’, Fransa Strazburg’da Hüdayi Derneği ‘Hayır Kahvaltısı’ düzenledi. Şehbal Üsküdar Gençlik Merkezi, Prestij Dağıtım Pazarlama, kardeş derneğimiz ve stratejik ortağımız Savunma Sanatları Akademisi’nin yoğun destekleriyle 1500 hedefini tamamladık. 1200 olan hedefimizi de geçip 1500 yetim kardeşimize mont, bot ve kazak ve daha başka hediyeler vermek üzere İdlib’e gittik.

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz. Gençlik TimleriBilgili, nitelikli ve liyâkatli bir Rehber’in, Gençlik Timleri bünyesinde bulunan öğrencilerle, haftanın bir gününde ve en az

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

20
Eyl
GENÇLİK TİMLERİ

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje

Yayınlayan: Halkalar,
19
Eyl
MAHİRİZ ATÖLYESİ

MAHİRİZ ATÖLYELERİ PROGRAMI  Mahiriz Atölyeleri,

Yayınlayan: Genel,
07
Eyl
İHTİSAS AKADEMİLERİ BAŞLIYOR!

4 farklı ihtisas dalında 4

Yayınlayan: Duyuru,
22
Ağu
ŞAHSİYET AKADEMİSİ TEMEL EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI!

Şahsiyet gelişimini önemseyen aynı zamanda

Yayınlayan: Duyuru,
02
Tem
ÜNİD-P YAZ KAMPI

Şahsiyet Akademisi; uzman öğretmen kadrosu, rehberlik servisi ve etkili kamplarıyla bu sene de 12. sınıf öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyor.

Yayınlayan: Genel,
14
Haz
KARDEŞLİK VE İHYA YAZ OKULU

Program lise kademesindeki bütün erkek öğrencilere açıktır. Lise eğitimlerine devam eden ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bu program altında bir araya geliyor.

Yayınlayan: Genel,
11
Haz
ACIBADEM PROLİNGUS DİL OKULU

Acıbadem Prolingus Dil Okulu programımız ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kaydolmakta geç kalmayın..

Yayınlayan: Genel,
09
Haz
GELECEĞE GÖNÜLLÜ, GENÇLİĞE REHBER OL!

Şahsiyet Akademisi İstanbul’un farklı yerlerinde düzenleyeceği yaz programlarında gençlik liderliği yapacak üniversiteli öğrenciler arıyor. Sen de gençliğe rehber olmak istiyorsan hemen başvur!

Yayınlayan: Genel,
08
Haz
YOĞUNLAŞTIRILMIŞ DİL EĞİTİM KAMPI

Yoğunlaştırılmış dil eğitim kampı Prolingus Eğitim Sistemi ile liseli gençlere yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyor..

Yayınlayan: Genel,
01
Haz
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK TYT KURSU

Şahsiyet Akademisi Üniversite Hazırlık Birimi olarak, 12. Sınıfa geçen öğrencilere sınava hazırlanmak için önemli bir fırsat sunuyoruz. TYT hazırlıklarına başlamak için tam zamanı.

Yayınlayan: Duyuru,