PROGRAM TANIMI

Şahsiyet Akademisi Söyleşileri liseli erkek öğrencilere yönelik hızlandırılmış bir kişisel gelişim programıdır. Şahsiyet Temel Eğitim programından bağımsız olarak hafta içi akşamları alanında uzman eğitimciler tarafından 4 konu, 4 konuk üzerine planlanmıştır.

Bu program; belirli alanlara ilgi duyan, gelişimlerine çok yönlü katkı sağlamak isteyen, vaktini verimli kullanmayı planlayan öğrencilere sonraki eğitimlerle birlikte büyük fırsatlar sunmayı hedefliyor.

Şahsiyet söyleşileri program süresince yankı uyandıracak konuların yanı sıra öğrencilerin yeni arkadaşlıklar ile iletişim bağlarını güçlendirme, kurum için sportif aktivitelerle sosyalleşme ve havuz, halı saha ve gezilerle eğlenceli vakit geçirme olanağını da ayrıca sağlamaktadır.

Programda yer alacak eğitimciler ve söyleşi konuları ise şöyledir;

– Zafer Söğüt (İst. Erkek Lisesi/Öğretmen): İstanbul’u Anlama Söyleşileri

– Muhammed Oran (Eğitimci): İslam Şehir Morfolojisi Söyleşileri

– Rasih Turanoğlu (Trt Haber/Muhabir): Etkili Konuşma Söyleşileri

– Muaz Erdem (Gökbilimci): Uzay Bilimleri Söyleşileri

PROGRAM TAKVİMİ

Başvuru Tarihi; 26 Ekim-7 Kasım 2021

            Tarih Aralığı; 8 Kasım-2 Aralık 2021

            Eğitim Süresi; Toplam 4 hafta

 Eğitim Günleri;

– Her Pazartesi 18.30-20.00 İslam Şehir Morfolojisi Söyleşileri

– Her Salı 18.30-20.00 Etkili ve Güzel Konuşma Söyleşileri

– Her Çarşamba 18.30-20.00 Uzay Bilimleri Söyleşileri

– Her Perşembe 18.30-20.00 İstanbul’u Anlama Söyleşileri

ADIM ADIM KAYIT SÜRECİNİ AÇIKLAR MISINIZ?

– egitim.sahsiyetakademisi.com adresinden “Kayıt Ol” butonundan üyelik işleminizi yapın.

– Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız panelden eğitimlere başvurabilmek için kayıt bilgilerinizi güncelleyin.

– Aktif olan eğitimlerimize başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurularınız onaylandıktan sonra tarafınıza SMS iletilecektir.

– Kesin kayıt işlemleriniz için görevli arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

EĞİTİMLER NEREDE YAPILACAKTIR?

 Yüz yüze birebir eğitim; Şahsiyet Akademisi Acıbadem Yerleşkesi: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No: 148 Üsküdar/İST.

 Online eğitim; Online tercih eden öğrencilere Zoom programı üzerinden program linki gönderilecektir.

PROGRAMA KİMLER KATILABİLİR?

Program lisede eğitim gören erkek öğrencilere yöneliktir. İstanbul’da bulunanlar yüz yüze eğitime, diğer şehirlerden başvuranlar online eğitime dahil olacaktır.

PROGRAM KONTENJANI VAR MIDIR?

Başvurular en az 10 kişi olması halinde açılacak olup, üst kontenjan sınırımız 30 kişidir.

TÜM EĞİTİMLERE KATILIM ZORUNLU MUDUR?

İstifadenize sunulan dört eğitimden herhangi birisini ya da tamamını seçebilirsiniz. Fakat program sonunda verilecek ödülleri hak etme adına seçtiğiniz eğitime katılımınız gerekmektedir.

PROGRAM DÂHİLİNDE BAŞKA NE GİBİ İMKÂNLAR BULUNUYOR?

Programa katılan tüm öğrencilere kurumumuz tarafından“Katılım Sertifikası” verilecektir.

Öğrencilere talep ettikleri sürece kişisel gelişimlerine ve okul derslerine yönelik rehberlik, danışmanlık imkânı sağlanacaktır.

Program süreci boyunca ya da bitiminden sonra da Akademimizin açacağı her türlü kurs, eğitim, faaliyet, kamp, şehir içi ve şehir dışı geziler, çalışma grupları, diğer atölyeler vb. tüm çalışmalarına isteğe bağlı olarak katılım sağlanabilecektir.

NOT: COVİD-19 Tedbirleri kapsamında; sınıflarımız sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde ayarlanmış ve günlük temizlenerek gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

Sosyal Medyanızda Paylaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin..
Güncel
AVRUPA ANADOLU MEDENİYET KÖPRÜSÜ

Avrupa Anadolu Medeniyet Köprüsü” eğitim, tarih-kültür, gezi ve sosyal etkinlikler kampımız, Avrupa ülkelerinde yaşamakta olan gençlerimize yönelik asıl gayesi eğitim olup sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile zenginleştirilmiş bir programdır.

Devamı
Son Eklenenler
Sosyal Medya

Son Eklenenler

24
May
AVRUPA ANADOLU MEDENİYET KÖPRÜSÜ

Avrupa Anadolu Medeniyet Köprüsü” eğitim, tarih-kültür, gezi ve sosyal etkinlikler kampımız, Avrupa ülkelerinde yaşamakta olan gençlerimize yönelik asıl gayesi eğitim olup sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile zenginleştirilmiş bir programdır.

Yayınlayan: Genel,
18
Mar
HAYAL BOSTANI SİNEMA ATÖLYESİ KAYITLARI UZATILDI

Nitelikli genç sinemacıların yetişmesine öncülük etmek amacıyla kurulmuş olup Şahsiyet Akademisi’nin bir ihtisas programıdır. Program bu döneme mahsus olmak üzere atölye formatında ve giriş düzeyinde hazırlanmıştır.

Yayınlayan: Genel,
10
Mar
AVRUPA RAMAZAN KAMPI

Şahsiyet Akademisi olarak Avrupa Ramazan Kampı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı ferasetli birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla organize ettiğimiz bu programa Avrupa’da yaşayan tüm gurbetçi ailelerimizin çocuklarını bekliyoruz.

Yayınlayan: Genel,
31
Ara
Payitaht Ara Tatil Eğitim Kampı

Şahsiyet Akademisi olarak İslami İlimler Eğitim ve Gelişim programı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla başlatacağımız bu programa tüm lise öğrencilerini davet ediyoruz.

Yayınlayan: Genel,
24
Kas
Gençlik Timleri Başlıyor!

Akademimiz bünyesinde yepyeni bir proje ile hizmetinizdeyiz.
Bisiklet Timi, Kâşif Timi, Münazara Timi, Kamp Timi, İyilik Timi, Spor Timi, Okuma Timi, Mucit Genç Timi ve daha niceleri…

Yayınlayan: Duyuru, Genel,
27
Eki
4×4 Şahsiyet Söyleşileri Kayıtları Başladı

Şahsiyet Akademisi Söyleşileri liseli erkek öğrencilere yönelik hızlandırılmış bir kişisel gelişim programıdır. Şahsiyet Temel Eğitim programından bağımsız olarak hafta içi akşamları, alanında uzman eğitimciler tarafından 4 konu, 4 konuk üzerine planlanmıştır.

Yayınlayan: Duyuru, Halkalar, Söyleşiler,
24
Ağu
Akademi Kayıtları Başladı!

İstanbul’da lise eğitimlerine başlayan ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bir araya geliyor. Okul dışı zamanlarının kıymetini bilen, akademik başarı ve şahsiyet gelişimini önemseyen liseli gençler için “Şahsiyet Akademisi” kayıtlar başladı.

Yayınlayan: Duyuru, Temel Eğitim,
08
Haz
ONLİNE YAZ EĞİTİMLERİ

Şahsiyet Akademisi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi iş birliği ile hazırlanan sertifikalı eğitimler liseli gençlere büyük fırsatlar sunuyor… Liseli gençlerin bilgi ve becerilerine katkı sağlayacağı nitelikli 15 farklı eğitim serisi başlıyor!

Yayınlayan: Duyuru, Halkalar, Online Eğitimler,
27
May
PAYİTAHT İSLAMİ İLİMLER EĞİTİM KAMPI

Şahsiyet Akademisi olarak İslami İlimler Eğitim ve Gelişim programı ile gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı birer nefer olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla başlatacağımız bu programa tüm lise öğrencilerini davet ediyoruz.

Yayınlayan: Duyuru, Temel Eğitim,
19
Nis
Şahsiyet Gelişim Seminerleri

Şahsiyet Gelişim Seminerleri, Genç Şahsiyet olma yolunda ilerleyen, yeniliklere açık, kendisini geliştiren ve tüm fırsatları değerlendiren bir gençlik için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor…

Yayınlayan: Duyuru, Halkalar,