İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK.

Şahsiyet Akademisi Üsküdar yerleşkesi öğrencilerimiz ile birlikte Suriyeli ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolileri paketledik.

01 Aralık 2019 Pazar Saat 19:12

"Komşusu aç yatarken kendisi tok yatan bizden değildir" hadisinden yola çıkarak ülkemizin hemen yanıbaşında bulunan Suriye'de yıllardır süren savaşta mağdur olan ihtiyaç sahiplerininin yaralarına bir nebze de olsa merhem olmak, ihtiyaçlarını gidermek amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi düzenledik. Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelerin  öğrencilerimizle beraber Suriyeli aileler için erzak kolilerini paketledik. Hüdayi Vakfı'nın yardımlarıyla gerçekleşen bu program, Şahsiyet Akademisi Üsküdar Yerleşkesi'nde eğitim gören öğrencilerimiz ile birlikte 1 gün içinde paketlenilen 530 erzak kolisi 530 aileye ulaşmak gayesiyle hazırlandı. Bu sosyal sorumluluk projesi sayesinde hem öğrenciler sorumluluk bilinci kazandı hem de ihtiyacı olan aileler ihtiyaçlarını gidermiş oldu.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK KOLİSİ PAKETLEDİK.


Yorumlar

Yorum Yaz

3 + 10 = ? (İşleminin sonucunu giriniz)