BilimX Konuşmaları Heyecanı

BilimX Konuşmaları Heyecanı

Şahsiyet Akademisi öğrencilerinin kurmuş olduğu BilimX, alanında uzman profesör ve girişimcileri bir araya getirerek 2. BilimX Konuşmalarını gerçekleştirdi.

20 Eylül 2017 Çarşamba Saat 17:54

Farklı liselerde okuyan Şahsiyet Akademisi öğrencilerinden Enes Bahadır Kömürcü, Yusuf İkbal Aldemir, Mahmut Demirok, Yunus Emre Yenidere ve Yunus Emre Özdemir’in kurmuş olduğu BilimX  yeni bir başarıya daha imza atarak 2. BilimX Konuşmalarını gerçekleştirdi. Bu konuşmalar 15 Eylül 2017 tarihinde Üsküdar Gençlik Merkezi seminer salonunda gerçekleştirildi.

 Alanında uzman profesör ve girişimcilerin bir araya geldiği konuşmalar dinleyiciler için ufuk açıcı, heyecanlı ve verimli oldu. Konuşmalarda:

İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Fakültesinden Prof. Dr. Talat Saygaç “ Türkiye’nin Geleceğinde Astronomi ve Uzay ”, 

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ahmet Demirok “ Göz ve Bilim”,

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Serkan Ekmen “ Beyin Yapısı”,

Scode'un kurucusu, girişimci Kadir Can Kırkoyun ise Tekirdağ’dan Silikon Vadisi’ne uzanan yolculuğunu anlattı. 

BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı BilimX Konuşmaları Heyecanı


Yorumlar

Yorum Yaz

61 + 4 = ? (İşleminin sonucunu giriniz)